Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Autor Wiadomość
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Z tymi ubezpieczeniami często są problemy. Nie tak dawno z opłatami likwidacyjnymi skandia mieliśmy małe problemy i kancelaria Invictus pomagała nam, najważniejsze, że skutecznie.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2016 16:05 przez Bonaven.)
17-10-2016 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie? - Bonaven - 17-10-2016 16:04

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odszkodowanie Boris 17 16,114 22-06-2026 17:54
Ostatni post: jowitta41
  odszkodowanie dominika142 30 11,557 05-05-2026 15:44
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS