Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Autor Wiadomość
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 592
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Sprawa odszkodowan jest bardzo zawiøá dziedzina i wymaga naprawde dobrego rozeznania. Ja po kolizji udalem sie do http://adwokat-wroclaw.eu/ i zaczerpnalem wiedzy czy moge ubiegac sie o odszkodowanie. Kancelaria po upowaznieniu ich przeprowadzila cala sprawe pozniej za mnie i jestem zadowolony z jej wyniku

Moje poprzednie tematy:
04-10-2016 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie? - blaack - 04-10-2016 16:45

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odszkodowanie Boris 17 16,114 22-06-2026 17:54
Ostatni post: jowitta41
  odszkodowanie dominika142 30 11,557 05-05-2026 15:44
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS