Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destrukcyjne, negatywne myśli część 2
Autor Wiadomość
hyzop10
Senior Member
****

Liczba postów: 514
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Destrukcyjne, negatywne myśli część 2
W związku z pytaniem na forum…

"Czy ci, którzy nienawidzą mogą być szczęśliwi" Czynienie tylko i wyłącznie zła, powinno być znienawidzone. Ludzie, którzy bez przyczyny nienawidzą są psychopatami, czyli skłonni do czynienia tylko i wyłącznie zła. W ekosystemie czynią destrukcje, za którą na pewno poniosą konsekwencje. Natomiast ludzie, którzy tylko i wyłącznie czynią dobro są szczęśliwi, bo szczęście jest tylko jedno. Według fizyczno-matematycznego wzoru na szczęście, czyli chcesz być szczęśliwym, bądź dobrym dla ekosystemu. Bo szczęście jest dobrocią dla ekosystemu.
Moje poprzednie tematy:


"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej z odkryciami nauki" Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
27-07-2024 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Destrukcyjne, negatywne myśli część 2 - hyzop10 - 27-07-2024 21:23

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Święto to szabat - sobota część 2 hyzop10 0 502 25-12-2024 13:22
Ostatni post: hyzop10
  Destrukcyjne, negatywne myśli hyzop10 0 604 01-06-2024 18:33
Ostatni post: hyzop10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS