Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Autor Wiadomość
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Słuchaj jeżeli zachowaliście zimną krew i spisaliście oświadczenie sprawcy to nie powinno być z tym problemu. Ja czytałam na https://nswiecie.pl/artykul/oswiadczenie...cy/1197069 jak spisać takie oświadczenie na miejscu zdarzenia, bo koleżanka miała stłuczkę i chciałam jej pomóc. Z odszkodowaniem też nie było problemu.

Moje poprzednie tematy:
08-03-2022 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie? - Layla16 - 08-03-2022 11:45

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odszkodowanie Boris 17 16,114 22-06-2026 17:54
Ostatni post: jowitta41
  odszkodowanie dominika142 30 11,554 05-05-2026 15:44
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS