Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Autor Wiadomość
elenka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 965
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Jeżeli do kolizji doszło nie z twojej to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie, w niektórych wypadkach poszkodowany może uzyskać rentę. Istnieje również możliwość postarania się o kapitalizację renty. Dzięki https://auxilia.pl/co-to-jest-kapitaliza...ia-starac/ dowiecie się co to jest i jak się o nią postarać.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2019 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy po kolizji należy się odszkodowanie? - elenka - 01-04-2019 23:18

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odszkodowanie Boris 17 16,114 22-06-2026 17:54
Ostatni post: jowitta41
  odszkodowanie dominika142 30 11,557 05-05-2026 15:44
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS