|
Samsung czy Xioami?
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Myszka Senior Member ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 615 Dołączył: Sep 2015 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 21-06-2018 12:55 |
|
|
fiona11 Posting Freak ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 898 Dołączył: Apr 2017 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 22-06-2018 09:08 |
|
|
trynut Senior Member ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 376 Dołączył: Apr 2018 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 22-06-2018 21:13 |
|
|
śliwa Posting Freak ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 842 Dołączył: May 2016 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 13-07-2018 14:51 |
|
|
Iryss Senior Member ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 446 Dołączył: Mar 2018 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 20-07-2018 19:56 |
|
|
zosienka Posting Freak ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,758 Dołączył: Feb 2016 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 23-07-2018 14:49 |
|
|
Myszka Senior Member ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 615 Dołączył: Sep 2015 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 13-08-2018 15:35 |
|
|
beta66 Senior Member ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 674 Dołączył: Oct 2017 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 23-08-2018 15:39 |
|
|
Tereska087 Member ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 104 Dołączył: Nov 2017 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 23-08-2018 17:15 |
|
|
wojtek88 Junior Member ![]() ![]() Liczba postów: 41 Dołączył: Sep 2018 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 27-09-2018 15:31 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości








A zamierzasz płacić miesięczny abonament czy jednak zdecydujesz się na telefon na kartę ? Ja miałam jakiś czas temu podobny dylemant i ostatecznie zdecydowałam się na podpisanie 2 letniej umowy w sieci Otvarta ( to polski operator ). Za najdroższy abonament O! Mam Wszystko! płacę tylko 28,99 zł/mc. Najtańsza opcja ( przy umowie na czas nieokreślony ) to tylko 7,99 zł miesięcznie
Ponadto na ich stronie widziałem ostatnio Meizu, a to jak wiadomo jest konkurent Xiaomi i z tego co wiem pod paroma względami wygryrwa z tą marką

