Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
instalacje OZE Myślenice - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: instalacje OZE Myślenice (/showthread.php?tid=43291)



instalacje OZE Myślenice - miki789 - 26-01-2024 09:36

Z kim w Myślenicach i generalnie w Małopolsce rozmawiać o wprowadzeniu pomp ciepła razem z panelami fotowoltaicznymi. Chodzi też o długoterminowe utrzymanie serwisowe takiej instalacji?


RE: instalacje OZE Myślenice - pawelpruski - 01-02-2024 09:18

Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką to najlepsze rozwiązanie – sam mam w domu i po 3 latach mogę powiedzieć, że koszty są NIEMAL ZEROWE. Możesz porozmawiać z panem Szymonem z firmy Helios w Myślenicach -  https://www.helios-myslenice.pl/.


RE: instalacje OZE Myślenice - tralinka - 22-06-2024 22:55

Jeśli mowa o panelach fotowoltaicznych w Małopolsce to ja bym na pewno polecała zapoznać się z ofertą Fiberlink Fotowoltaika. Kompleksowo zajmują się instalacjami, dobierają moc do zapotrzebowania, wybierają komponenty, pomagają w pozyskaniu dotacji czy też kredytu. Mają rozsądne ceny usług.


RE: instalacje OZE Myślenice - Konstancja99 - 08-07-2024 09:17

A w mojej opinii, pompy ciepła Aiwa wyróżniają się swoją efektywnością i niskimi kosztami eksploatacji. Jeśli szukasz nadal, to warto zajrzeć na https://www.aiwa.pl/.