![]() |
|
hobby - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14) +--- Dział: Humor (/forumdisplay.php?fid=23) +--- Wątek: hobby (/showthread.php?tid=6097) |
RE: hobby - fatyka - 26-02-2026 14:45 Ostatnio kompletowałam materiały do świątecznych dekoracji i trafiłam na https://retrokraftshop.pl/ gdzie znalazłam piękne papiery i dodatki w stylu vintage. Zamówienie dotarło szybko i wszystko było bardzo dobrze zabezpieczone. Na pewno będę tam częściej zaglądać przy kolejnych projektach. RE: hobby - dudson - 27-02-2026 11:53 Uwielbiam czytać książki i to moje hobby od lat. Zawsze szukam historii, które są o czymś i zostają w głowie na dłużej. Jeśli nie czytaliście „Boomer” Jerzego Hardie-Douglasa https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/boomer/ to polecam. Bardzo życiowa opowieść o człowieku, który mimo sukcesów zaczyna mierzyć się z własnymi słabościami i szukać sensu na nowo. Wciąga i daje do myślenia. RE: hobby - alicja930 - 02-03-2026 03:27 Rozważając różne formy pracy, nie zawsze musisz wybierać między stabilnością etatu a elastycznością. Ciekawą opcją jest dołączenie do sieci dystrybucyjnej kosmetyków. Dlaczego? Oferuje niezależność, sam decydujesz, kiedy i ile czasu poświęcasz na pracę. Dołączając do avon klub logowanie, masz dostęp do narzędzi, które ułatwiają zarządzanie swoim czasem i biznesem. RE: hobby - albatros - 02-03-2026 14:10 Brat szukał miejsca do drukowanie zdjęć w dobrej jakości i ktoś mu polecił CEWE jako sprawdzone miejsce z dobrą opinią. Mówił że był zaskoczony jak ładnie wyszły kolory nawet przy ciemniejszych zdjęciach. RE: hobby - keszek - 06-03-2026 14:56 Jednym z moich hobby jest czytanie książek, zwłaszcza takich, z których można coś ciekawego wynieść. Ostatnio wciągnęła mnie „Podstawy prognozowania generacji z OZE” Dąbrowskiego Jakuba. Fajnie pokazuje temat energii z wiatru i słońca w praktyczny sposób. RE: hobby - fatyka - 12-03-2026 13:40 Jeśli interesuje Cię nauka pływania dla dzieci Wola i Żoliborz, to warto sprawdzić https://trimasters.pl/ . Z tego co widziałam, zajęcia prowadzone są w małych grupach i dzieci mają naprawdę dobrą opiekę instruktora. RE: hobby - wigzi - 22-04-2026 15:18 Lubię czytać książki, zwłaszcza rozwojowe. Ja osobiście przeczytałam już ich wiele, a ostatnio skończyłam „O duszy w transformacji. Część I” Sylwii Lamczak i powiem, że to jedna z tych, które czyta się spokojnie, ale zostają w głowie na dłużej, bo porusza takie tematy, nad którymi człowiek rzadko się na co dzień zatrzymuje. |