|
TS
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Demolition Man Member ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 208 Dołączył: Jun 2012 Reputacja: 3 Status:
|
|
||
| 23-06-2012 22:26 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: TS - Demolition Man - 23-06-2012 22:26
RE: TS - Demolition Man - 23-06-2012, 22:45
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości





Ale będzie potrzebna osoba która wynajmie serwer... Tak że jak ktoś się orientuje co i jak to niech pisze w temacie.



