|
TS
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Piotr I'am Second ! ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 54 Dołączył: Jun 2012 Reputacja: 1 Status:
|
|
||
| 22-06-2012 22:46 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: TS - Piotr - 22-06-2012 22:46
RE: TS - Demolition Man - 23-06-2012, 22:26
RE: TS - Demolition Man - 23-06-2012, 22:45
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości





Niech się forum rozrośnie. Serwer ts'a to też koszty, - wychodzę z założenia że właściciele forum nie chcą wywalac kasy w powietrze
Serio, niech zaczna przychodzic zyski z ewentualnych reklam by forum samo na siebie zarabialo



