![]() |
|
Nauka gry na instrumentach — czy możliwe jest odkrycie pasji w dorosłym życiu? - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Nauka gry na instrumentach — czy możliwe jest odkrycie pasji w dorosłym życiu? (/showthread.php?tid=46632) |
Nauka gry na instrumentach — czy możliwe jest odkrycie pasji w dorosłym życiu? - albatros - 15-06-2026 20:29 Coraz częściej myślę o tym, żeby spróbować gry na jakimś instrumencie. W dzieciństwie dużo marzyłam o tym, żeby grać na skrzypcach, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się zapisać. Teraz, będąc już dorosłą osobą, zastanawiam się, czy to ma sens. Czy są wśród Was osoby, które zaczęły grać w późniejszym wieku? Jak się czułyście? Czy taka nauka może przynieść radość, czy raczej to zbyt duża presja? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń. RE: Nauka gry na instrumentach — czy możliwe jest odkrycie pasji w dorosłym życiu? - patisia78 - 21-06-2026 10:02 Studia podyplomowe to rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe kompetencje zawodowe. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe.html gdzie zaprezentowano ofertę studiów podyplomowych obejmującą różne specjalizacje odpowiadające potrzebom współczesnego rynku pracy. Programy zostały przygotowane z myślą o osobach aktywnych zawodowo, które chcą rozwijać swoją wiedzę i zwiększać konkurencyjność na rynku. To praktyczna propozycja dla osób inwestujących w dalszy rozwój zawodowy. |