![]() |
|
Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego (/showthread.php?tid=45530) |
Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - magda676 - 16-05-2025 13:00 Zbliża się wielka zmiana w naszym życiu i zaczynam kompletować wyprawkę – przyszedł czas na wózek. Im więcej czytam, tym trudniej się zdecydować. Zależy mi na czymś porządnym, co posłuży dłużej niż kilka miesięcy, będzie wygodne dla dziecka i praktyczne dla rodzica. Zastanawiam się nad kilkoma markami, ale chętnie poznam Wasze opinie – co kupiliście i czy jesteście zadowoleni? RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - maminka - 18-05-2025 18:25 Zastanów się nad CAVOE MOI XL - ma system ogrzewania gondoli i siedziska, do tego oparcie można regulować o dodatkowe 8 centymetrów, przez co można powiedzieć, że wózek rośnie wraz z dzieckiem. RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - magda676 - 31-05-2025 02:38 o. dzięki maminka za odpowiedź - nigdy nie słyszałam o tym modelu, zapoznam się RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - maminka - 01-06-2025 03:07 (31-05-2025 02:38)magda676 napisał(a): o. dzięki maminka za odpowiedź - nigdy nie słyszałam o tym modelu, zapoznam się Zapoznaj, bo naprawdę warto - śmiem twierdzić, że to jeden z lepszych wózków, jakie obecnie można kupić w naprawdę rozsądnej cenie. RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - magda676 - 01-06-2025 03:16 nie będe ukrywać, że funkcjonalności wózka naprawdę mocno przekonały mnie do tego, aby go zakupić - dzięki za polecajkę! RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - maminka - 18-06-2025 22:25 (01-06-2025 03:16)magda676 napisał(a): nie będe ukrywać, że funkcjonalności wózka naprawdę mocno przekonały mnie do tego, aby go zakupić - dzięki za polecajkę!cieszę się, że udało mi się Ciebie przekonać - to naprawdę mega wybór RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - alicja930 - 21-06-2025 18:03 Ja to w ogóle mam spory dylemat, bo muszę szukać wózka dla dwójki (mała różnica wieku dzieci) i tutaj kompletnie nie wiem, co będzie odpowiednie. Albo mi się nie podoba albo cena zwala z nóg. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu, czyli wózek EasyGo Echo. Nie dość, że ładny, nie m ogromnych rozmiarów, to jeszcze ma dużo fajnych funkcji. Na przykład bezproblemowo się składa. RE: Wózek dziecięcy – co wybraliście i dlaczego - dajuber - 01-07-2025 14:25 Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/ |