![]() |
|
Myślicie, że wizażystki dzisiaj dobrze zarabiają? - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Myślicie, że wizażystki dzisiaj dobrze zarabiają? (/showthread.php?tid=4157) |
Myślicie, że wizażystki dzisiaj dobrze zarabiają? - Spartanka20 - 05-08-2016 13:30 Myślicie, że wizażystki dzisiaj dobrze zarabiają? Opłaca się uczyć? RE: Myślicie, że wizażystki dzisiaj dobrze zarabiają? - Fanta - 09-08-2016 12:15 Myślę, ze to zależy od tego Jaka wizażystka, bo wiadomo że fachowiec fachowcowi nierówny ![]() Gdybym chciała tak zarabiać na życie, to pewnie najpierw zdecydowałabym się na jakąś dobrą szkołę makijażu jak np tu http://fam-makeup.pl/kierunki/wizazysta___stylista_kierunek_dzienny_roczny tak, że uzyskac odpowiednie papiery, a dopiero potem zaczęła szukac pracy w zawodzie i oferować swoje usługi. RE: Myślicie, że wizażystki dzisiaj dobrze zarabiają? - AnnaSobot - 11-07-2018 14:15 To zależy od umiejętności, ukończonych szkół, kursów i produktów, na kórych pracuje. Jeśli prowadzi profesjonalny salon wizażu/kosmetyczny i potrafi np. określić, czy podczas zabiegu przedłużania rzęs dla klientki będzie lepsza taśma bądź płatek hydrożelowy (więcej możecie o tym przeczytać tutaj), potrafi dobrać rodzaj zabiegu kosmetycznego do stanu skóry pacjentki itd., to powinna się cenić. Przecież niska cena za takie usługi jest podejrzana. Ja wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że kosmetyczka nie zniszczy mi skóry, nie będę miała żadnych podrażenień czy reakcji alergicznych. |