![]() |
|
Ogrodzenie placu budowy - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Ogrodzenie placu budowy (/showthread.php?tid=37824) |
Ogrodzenie placu budowy - karolina77 - 27-05-2021 12:43 Będę w drugiej połowie roku zaczynać budowę mojego domu. Mam już większość materiałów, ale ostatnio zacząłem się zastanawiać nad ogrodzeniem placu budowy. Udało mi się trafić na stronie https://www.arad.pl/ogrodzenia-azurowe,g65.html na ofertę ogrodzeń tymczasowych, którymi chcę właśnie ogrodzić budowę. Co o tym myślicie? RE: Ogrodzenie placu budowy - shizune - 21-06-2021 09:46 Na pewno nie chcecie za dużo wydać i ja to rozumiem. W końcu co to za frajda, jeśli tak naprawdę nie wiemy, czy ogrodzenie zostanie, a na co to bóg wie jakie kwoty wydawać? Dlatego moim zdaniem lepiej będzie na takie siatki poznań spojrzeć. To nie jest kosztowne, a jednocześnie można się zdecydować na coś fajnego i bezpiecznego. RE: Ogrodzenie placu budowy - reversa - 04-12-2024 13:34 Potrzebujesz trwałych ogrodzeń i bram? Sprawdź ofertę https://polbram.eu/ – solidność i elegancja w jednym miejscu. RE: Ogrodzenie placu budowy - dominik20 - 21-01-2025 15:01 Ogrodzolismy całą działkę ogrodzeniem z paneli z siatki w wybranym kolorze. Mocowanie słupków i podbudowy z gotowych elementów jak marketach. Kupowaliśmy taniej od producentów na olx. Bramę wyspawaliśmy pod zamówienie z użyciem tychże paneli, wiec ma szerokosc 2x2,5m. Dom stoi. Ogrodzenie stoi i postoi jeszcze X lat. Bez tymczasówek. Po postawieniu domu jest tyle wydatków, że potem ludziska oglądają takie siatki leśne latami. U nas po płocie pnie już się jeżyna i bardzo przyzwoicie wyszło. Według mnie, lepiej zrobić przyzwoicie od razu coś co łatwo ewentualnie rozmontować niż walczyć z siatka leśną. Tylko że my budowaliśmy się w centrum miasta. Na peryferiach może lepiej zrobić to inaczej. Od siebie polecam też pamiętać o odpowiednich kamerach na budowę https://www.dekoteria.pl/jak-wybrac-rodzaj-kamery-odpowiedni-do-potrzeb/ Bo kradzieże nie są takie rzadkie. |