![]() |
|
Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna (/showthread.php?tid=27483) |
Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - Ryu - 21-03-2018 01:55 Jakiego dewelopera możecie polecić? Szukam domu i chciałbym zasięgnąć opinii na temat dewelopera II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna https://osiedlesielanka.pl/kontakt/o-deweloperze ? Można im zaufać? RE: Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - hiacynta3 - 03-11-2025 11:23 Planujecie kupno mieszkania lub inwestycję w nieruchomość? Warto wcześniej sprawdzić https://modehpolmo.pl/. To deweloper, który kładzie duży nacisk na jakość wykończenia i terminowość realizacji – spokojna decyzja na lata. RE: Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - bluem - 16-11-2025 21:13 Uważam że zakup bezpośrednio od dewelopera to dobry pomysł. Na przykład mi podoba się osiedle dewelopera Atal Modern Helenów. Tym bardziej że osiedle będzie położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku Helenów a więc idealne miejsce dla miłośników przyrody, spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu |