Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna (/showthread.php?tid=27483)



Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - Ryu - 21-03-2018 01:55

Jakiego dewelopera możecie polecić? Szukam domu i chciałbym zasięgnąć opinii na temat dewelopera II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna https://osiedlesielanka.pl/kontakt/o-deweloperze ? Można im zaufać?


RE: Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - hiacynta3 - 03-11-2025 11:23

Planujecie kupno mieszkania lub inwestycję w nieruchomość? Warto wcześniej sprawdzić https://modehpolmo.pl/. To deweloper, który kładzie duży nacisk na jakość wykończenia i terminowość realizacji – spokojna decyzja na lata.


RE: Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna - bluem - 16-11-2025 21:13

Uważam że zakup bezpośrednio od dewelopera to dobry pomysł. Na przykład mi podoba się osiedle dewelopera Atal Modern Helenów. Tym bardziej że osiedle będzie położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku Helenów a więc idealne miejsce dla miłośników przyrody, spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu