Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ubranka dla psów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Zwierzęta (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Ubranka dla psów (/showthread.php?tid=1449)

Strony: 1 2 3


Ubranka dla psów - zwierzolubna - 07-10-2014 09:37

Zima zbliża się coraz szybciej, rano na dworze pojawia się już nawet szron. Lada moment właściciele psów zaczną ubierać je w kubraczki tego typu http://www.e-pazur.com/index.php?p3054,grande-finale-bluza-rozowa-princess-rozm-4 żeby ich milusińskim nie było zimno. Co myślicie o takim ubieraniu zwierząt? Czy Wy też zakładacie takie wdzianka swoim podopiecznym?


RE: Ubranka dla psów - Wieloryb - 10-10-2014 10:37

Nie lubię psiaków w ubrankach. Pies po to ma futro aby komfortowo się czuć nawet zimą - oczywiście dotyczy to gatunków psów z naszej strefy klimatycznej. Gorzej z psami krótkowłosymi.


RE: Ubranka dla psów - rectusa - 14-10-2014 20:10

Natura zadbała o to, żeby psy nie marzły w zimie - nie ma co poprawiać jej roboty Smile


RE: Ubranka dla psów - Layla16 - 14-10-2014 22:27

Dla mnie to trochę obciach, ale skoro zwierzątko ma przez to nie marznąć, to akceptuje.


RE: Ubranka dla psów - czarneszpilki - 24-10-2014 12:13

Ja mojemu pieskowi musiałam kupić coś co można nazwać derką, ale tylko ze względu na jego problemu z kręgosłupem. Przynajmniej mi go nie przewieje


RE: Ubranka dla psów - Aleks - 28-10-2014 14:52

fajne te ciuszki są dla psów, ale szkoda że na ogół tych małych. dla dużych to raczej dużo trudniej dostac


RE: Ubranka dla psów - Krzysio97 - 28-10-2014 15:09

No niestety to już trzeba na zamówienie. Mam owczarka i muszę tak właśnie robić bo dla takich psów to nie ma zwyczajnie w sklepie zoologicznym ubranek... a na zamówienie wychodzi drożej oczywiście.


RE: Ubranka dla psów - celejson - 29-10-2014 13:49

Ja ubieram mojego małego pieska w takie ubrania tylko podczas zimowych spacerów.


RE: Ubranka dla psów - yoohoo - 06-11-2014 11:11

Niby wiem, że to wszystko robi się dla dobra psiaka... ale... uważam, że zwierzątka sobie przez tyle lat radziły bez ubranek i jakoś żyły - przecież mają futerka.


RE: Ubranka dla psów - ludzia - 26-03-2015 17:03

Jakoś śmieszą mnie psiaki w tych wszystkich ubrankach.