![]() |
|
rzucanie palenia - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: rzucanie palenia (/showthread.php?tid=170) |
RE: rzucanie palenia - Henryk3 - 24-07-2025 14:55 Jeśli myślicie o rzuceniu palenia to dobrą opcją mogą być e-papierosy. Jest duzy wybór wkładów wymiennych do nich - https://e-liq.pl/E-Papierosy-Wklady-Wymienne-c768 . To sposób, który niektórym pomaga stopniowo ograniczyć ilość nikotyny. W porównaniu do tradycyjnych papierosów mają mniej intensywny zapach i nie zostawiają dymu w mieszkaniu. |