Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
ogrody - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: ogrody (/showthread.php?tid=27193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ogrody - fatyka - 18-08-2025 12:10

Miałam okazję korzystać z pompy zatapialnej VXC4 High Flow od Pedrollo i mogę stwierdzić, że to naprawdę solidny sprzęt. Wyróżnia się starannym wykonaniem, pracuje bardzo cicho, a przy tym kontakt z obsługą przebiega bezproblemowo.


RE: ogrody - dajuber - 05-09-2025 07:19

W temacie ogrodu polecam Wam profesjonalne usługi firmy https://unigartex.pl/ W tym miejscu do każdego powierzonego im zadania podchodzą indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem. W swojej pracy korzystają z odpowiedniego sprzętu oraz swojej szerokiej wiedzy co umożliwia stworzenie przestrzeni o jakiej marzycie. Warto dodać również że posiadają ubezpieczenie OC, które jest zabezpieczeniem w razie zniszczeń i działań niepożądanych. Koniecznie skorzystajcie z ich usług.


RE: ogrody - fatyka - 09-10-2025 10:48

Zdecydowałam się na Pedrollo, bo słyszałam dobre opinie i nie zawiodłam się. Solidna konstrukcja, łatwa w obsłudze i niezawodna nawet przy większym zapotrzebowaniu na wodę.


RE: ogrody - patisia78 - 16-10-2025 14:26

Nie ma nic lepszego niż własny basen w ogrodzie, serio. W https://basenyogrodowe.pl/ ogarniesz cały zestaw – basen, pompę, drabinkę i środki do czyszczenia wody. Mają mega wybór i wiedzą, co doradzić pod konkretny ogród. Szybka wysyłka, produkty solidne, więc nie musisz się martwić o pęknięcia po jednym sezonie. To miejsce, gdzie kupujesz raz, a dobrze – zero ściemy, same konkrety.


RE: ogrody - fatyka - 12-03-2026 16:20

Jeśli ktoś ma na działce studnię, to warto ją dobrze wykorzystać. Ja długo się zastanawiałam nad odpowiednim sprzętem i ostatecznie wybraliśmy pompę do studni Pedrollo. Spokojnie daje radę przy podlewaniu ogrodu, a ciśnienie jest na tyle dobre, że można też podłączyć zraszacze.