Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dezynsekcja i deratyzacja - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Reklama (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Dezynsekcja i deratyzacja (/showthread.php?tid=34279)

Strony: 1 2 3


RE: Dezynsekcja i deratyzacja - Manianna - 03-10-2024 15:55

Samodzielna walka ze szkodnikami w domu może być ciężka. Aby szybko i skutecznie pozbyć się szkodników warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy https://kobietamag.pl/skuteczne-uslugi-ddd-pozbadz-sie-szkodnikow-raz-na-zawsze-i-ciesz-sie-spokojem/ . Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych metod twój dom będzie czysty i wolny od insektów.


RE: Dezynsekcja i deratyzacja - dajuber - 30-12-2024 15:16

W zakresie zwalczania wszelkiego rodzaju szkodników możecie śmiało zaufać firmie https://inpest.pl/mam-problem-z/mam-problem-z-pluskwami/ Oferują swoje usługi zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom.


RE: Dezynsekcja i deratyzacja - patisia78 - 26-10-2025 13:28

Viano to firma specjalizująca się w ekologicznych i bezinwazyjnych rozwiązaniach odstraszających gryzonie, kuny i łasice, które nie wykorzystują chemii ani trucizn. Ich oferta dostępna jest na stronie https://viano.pl/. Urządzenia ultradźwiękowe proponowane przez nich są zaprojektowane z myślą o długotrwałym działaniu w różnych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.


RE: Dezynsekcja i deratyzacja - fatyka - 23-12-2025 15:43

U nas największym problemem były myszy w garażu i kotłowni. Próby z pułapkami i odstraszaczami niewiele dawały. Zdecydowaliśmy się na DDD usługi i to była dobra decyzja. Wszystko odbyło się sprawnie, bezpiecznie i bez niepotrzebnego zamieszania, a efekty widać było praktycznie od razu.