Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zakładanie spółki LTD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o obsługę ze strony firm specjalizujących się we wsparciu dla przedsiębiorców przy zakładaniu spółki w Anglii? Szukam kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i będzie mógł mi pod tym kątem coś pomóc. Jak możecie coś polecić, podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda.
Lepszej oferty niż ta przygotowywana przez drozd.biz nie dostaniesz za takie pieniądze. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście, szukanie dla każdego indywidualnych rozwiązań, można faktycznie liczyć na to, że firma będzie się dzięki temu dobrze rozwijała.
O, o tym słyszałam, wiele osób o tym mówi, ale faktem jest, że nie do końca to wszystko jest mi znane. Dlatego ja osobiście wciąż się na tym łapię, że nie do końca mogę rozliczać wszystko i jednak nie chcę spółki zagranicznej. Dla mnie rodzima, polska będzie wystarczająca, tylko muszę sprawdzić, jak wygląda rejestracja spółki i co powinnam o tym wiedzieć.
Przekierowanie