Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy 2022
Autor Wiadomość
Piotr56ad
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Filmy 2022
Chociaż filmy 2022 mogą nie być świetną okazją do oglądania She-Hulk, Bullet Train lub Legally Blonde 3, te filmy to świetny sposób na zabicie czasu przed rozpoczęciem następnej dekady. Oto nasze typy najlepszych filmów do obejrzenia w 2022 roku. A jeśli nie możesz się zdecydować, oto kilka zaleceń dotyczących nadchodzących filmów. Oto nasze najlepsze typy filmów 2022 w dowolnej kolejności:

She-Hulk
Fani z niecierpliwością wyczekują pierwszego z dwóch planowanych filmów She-Hulk. She-Hulk: Attorney at Law ma premierę w sierpniu w Disney+, a w roli zielonookiej superbohatera zagra Tatiana Maslany. Zwiastun nadchodzącego filmu został wydany podczas prezentacji Disney Plus 2022 Upfronts. Zwiastun ujawnia obecność Marka Ruffo jako Bruce'a Bannera i Tatiany Maslany jako Jade Giantess. W obsadzie znaleźli się także Tim Roth i Benedict Wong, a także Mark Ruffalo jako Obrzydliwość.

Pociąg pocisków
Było trochę szumu w związku z nadchodzącymi filmami Bullet Train. Reżyser David Leitch i scenarzysta Antoine Fuqua ożywiają projekt, a Brad Pitt ma zagrać tytułową rolę Biedronki. Film oparty na japońskiej powieści Maria Beetle zapowiada się wysokooktanowo i pełen wybuchowych akcji. Chociaż fabuła Bullet Train jest wciąż nieznana, istnieją pewne wskazówki, które wskazują na jej sukces.

Legalna blondynka 3
Chociaż legalnie blond kontynuacja była wielokrotnie odkładana przez studia, nowy film może w końcu dotrzeć na randkę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Oczekuje się, że kontynuacja filmu z 2001 roku o legalnej blondynie zostanie otwarta w maju 2022 roku. Oczekuje się, że w roli tytułowej wystąpi Reese Witherspoon. Nie wiadomo, czy kultowe bikini z cekinami powróci.

Awatar 2
W nadchodzącej kontynuacji „Awatara” James Cameron obsadzi Kate Winslet w roli Ronala, współlidera klanu Metkayina. Winslet wcześniej zagrał w reżyserowanym przez Jamesa Camerona Titanicu. Aktorka ponownie zagra tę rolę w sequelu. CCH Pounder i Matt Gerald wcielą się również w role Mo'ata i kaprala Lyle'a Wainfleeta, a Edie Falco zagra generała Ardmore. Oprócz Winsleta Sigourney Weaver będzie miała nową rolę w sequelu, jako adoptowana córka Jake'a i Neytiri.

Memoria
Film jest tak długi i gęsty, że trudno wyrazić słowami, o co chodzi w fabule. Ale w końcu jest to głęboko poruszające i prowokujące do myślenia doświadczenie. Chociaż może nie oferować konkretnych rozwiązań naszych obecnych bolączek, jego ambicje tematyczne są zbyt ambitne, aby można je było łatwo wyjaśnić. Film bada zbiorową ludzką świadomość, starożytne cywilizacje i metafizyczną relację między umysłem a ciałem. Choć może to być trudne dla najbardziej zagorzałego widza, film jest przełomowym doświadczeniem.

Powiedziała
She Said to nadchodzący dramat biograficzny oparty na skandalu wokół Harveya Weinsteina. Producentem filmu jest Brad Pitt, a reżyserem jest Maria Schrader. Film oparty jest na książce Jodi Kantor i Megan Twohey. Są parą reporterów Timesa oskarżonych o niewłaściwe zachowanie seksualne. Film będzie śledzić ich walkę o odnalezienie prawdy i ujawnienie ich historii, pomimo gróźb prawnych i zastraszania.

filmedy

Hotel Transylwania: Transformania
Seria filmów „Hotel Transylwania: Transforma-ania” to amerykański film animowany komputerowo wyprodukowany przez Sony Pictures Animation i Columbia Pictures. Sequel przeboju „Hotel Transylvania” ma zostać wydany w 2022 roku. Jest to czwarta odsłona serii i jest kontynuacją filmu z 2018 roku „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation”. Filmy wyreżyserowali Derek Drymon i Jennifer Kluska na podstawie książek Amosa Vernona i Nunzia Randazzo.

Moje poprzednie tematy:
04-08-2022 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Filmy 2022
Nie ma dziś już tyle filmów, co wcześniej, bo pandemia zrobiła swoje i wszystko stanęło. Niemniej jednak zależy mi na tym, żeby sprawdzać nowości i nie jest to wcale dziwne, bo czasem człowiek się nudzi. Dodatkowo filmy na faktach https://bcmtl.org/https-bcmtl-org-filmy-...sze-filmy/ lubię oglądać. Dla mnie to coś całkowicie nowego, a jak jest z Wami?

Moje poprzednie tematy:
01-09-2022 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Filmy 2022
Lubię oglądać filmy i często czytam porady różnych osób, bo naprawdę można poznać jakieś fajne tytuły. Jeśli chodzi o strony, na których można oglądać filmy za darmo, to od siebie polecam https://ekino.sx/

Moje poprzednie tematy:
02-09-2022 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pieknyolek
Senior Member
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Filmy 2022
Ja czekam na Avatara!!


_____________________________
https://www.plating.pl/ekspert-finansowy-ze-szczecina/

Moje poprzednie tematy:
26-09-2022 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Filmy 2022
Ja bardzo chcę obejrzeć "Bullet Train", ze zwiastunu i opinii innych osób wydaje się naprawdę super.

Moje poprzednie tematy:
    26-09-2022 09:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Filmy i seriale online wigzi 2 412 03-11-2023 15:15
    Ostatni post: fatyka
      Filmy Oliwa 1 421 24-05-2023 14:53
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS